Liga młodziczek – runda 6

14 lutego 2024 Wyłączono przez Siatka Zgierz

Niedziela i poniedziałek pod znakiem siatkówki, czyli wojewódzka liga młodziczek runda 6.Młodziczki młodsze wybrały się na turniej do Wielunia i utrzymały się w grupie 6. Kolejne doświadczenie zdobyte. UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola-UKS Siatka II Zgierz 2:0 (25:18, 25:14)WKS Wieluń-UKS Siatka II Zgierz 0:2 (16:25, 17:25)Natomiast pierwszy zespół UKS Siatka Zgierz w poniedziałek wybrał się do Łasku (Ostrowy) na turniej grupy 2. W meczu z UMKS „Tuszyn” zabrakło zimnej krwi w końcówce tie breaka. Pierwszy set gładko do przodu, w drugim secie w końcówce wróciliśmy do gry, ale to jednak przeciwniczki zakończyły set zwycięstwem. Natomiast tie break od początku przebiegał po naszej myśli. Pełna kontrola gry do stanu 13:9 i coś się zacięło (odcięło prąd?). Przegrywamy mecz tracąc 6 punktów z rzędu.Mecz z Juvenią Rawa Maz. trochę nerwowy w drugim secie, ale ostatecznie kończymy zwycięstwem 2:0 i tym samym pozostajemy w grupie 2.UMKS Tuszyn -UKS Siatka I Zgierz 2:1 (14:25, 25:20, 15:13)UKS Siatka I Zgierz- MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka 2:0 (25:15, 25:22)