Terminarz

SEZON 2023/2024

KATEGORIA MŁODZICZKA

 – 1.10.2023r. (niedziela) –  I turniej eliminacyjny wojewódzkiej ligi młodziczek – hala MOSiR w Zgierzu godz.15.30 – zakończony
– 15.10.2023r. (niedziela) –  II turniej eliminacyjny wojewódzkiej ligi młodziczek – hala MOSiR w Zgierzu godz.10.00
– 29.10.2023r. (niedziela) –  I turniej rundy zasadniczej wojewódzkiej ligi młodziczek – UKS Siatka Zgierz I – Łask – godz.10 ul. Inki – Danuty Siedzikówny 1, UKS Siatka Zgierz II – Łódź Hala MOSIR ul. Skorupki 21 pierwszy mecz o godzinie 10.30 –
zakończony
– 12.11.2023r. (niedziela) –  II turniej rundy zasadniczej wojewódzkiej ligi młodziczek
UKS Siatka Zgierz I – Tuszyn godz. 13.30 w sali SP2 przy ul . Poniatowskiego 11 –
zakończony
UKS Siatka Zgierz II – Skierniewice godz. 10 w hali OSiR ul. Pomologiczna 10 –
zakończony
– 3.12.2023r. (niedziela) –  III turniej rundy zasadniczej wojewódzkiej ligi młodziczek – UKS Siatka I Zgierz  – Zgierz, godz.10, UKS Siatka II Zgierz  – Bełchatów, godz.10-
zakończony
– 17.12.2023r. (niedziela) –  IV turniej rundy zasadniczej wojewódzkiej ligi młodziczek – UKS Siatka I Zgierz  – Ostrowy k. Łasku, ul. Dworska 2, godz.10, UKS Siatka II Zgierz  – Sieradz, al.Grunwaldzka 10, godz.10 –
zakończony
– 14.01.2024r. (niedziela) –  V turniej rundy zasadniczej wojewódzkiej ligi młodziczek – UKS Siatka I Zgierz  – Łódź, SP 34, UKS Siatka II Zgierz  – Zduńska Wola
– zakończony
– 11.02.2024r. (niedziela) –  VI turniej rundy zasadniczej wojewódzkiej ligi młodziczek – UKS Siatka I Zgierz – Rawa Mazowiecka, UKS Siatka II Zgierz – Wieluń – zakończony
– 25.02.2024r. (niedziela) –  VII turniej rundy zasadniczej wojewódzkiej ligi młodziczek – UKS Siatka I Zgierz -Konstantynów Ł., UKS Siatka II Zgierz – Tomaszów M.– zakończony

Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego 2024 – TERMINARZ

Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego 2024 – KATEGORIA „2” i „3”

Zespoły UKS Siatka Zgierz grupa ZACHÓD

Termin i miejsce rozgrywek

„2 i 3” Dziewcząt – grupa zachód

  1. Eliminacje: 07.01.2024 r. – UKS 10 Sieradz, ul. Grunwaldzka 10 (SP 10 – wjazd od strony

basenu), „3” – godzina 9:30, „2” – godzina 12:00 – zakończony

  1. I Turniej 24.02.2024 r. – LIDER, Konstantynów Ł., ul. Sadowa 5/7 (SP 5), – zakończony

„3” – godzina 9:30, „2” – godzina 12:00. – zakończony

  1. II Turniej 09.03.2024 r. – WKS Wieluń, ul. Wojska Polskiego 32 (wjazd od ul.

Młodzieżowej), „3” – godzina 10:00, „2” – godzina 12:30. – zakończony

  1. III Turniej 07.04.2024 r. – Zgierz, hala MOSiR,

„3” – godzina 9:30, „2” – godzina 12:00.

  1. Finał koniec maja lub początek czerwca po ustaleniu z gospodarzem oraz finalistami.

Liga Minisiatkówki Województwa Łódzkiego 2024 – KATEGORIA „4”
Zespoły UKS Siatka Zgierz – grupy A-D

Termin i miejsce rozgrywek

  1. Eliminacje 13.01.2024r. – Dargfil Tomaszów Maz. ul. Ostrowskiego 14 (SP 10).

Grupy A-D – godzina 10:00, Grupy E-H – godzina 13:30. – zakończony

  1. I Turniej 17.02.2024 r. – Dargfil Tomaszów Maz. ul. Ostrowskiego 14 (SP 10).

Grupy E-H – godzina 10:00, Grupy A-D – godzina 13:00 – zakończony

  1. II Turniej 16.03.2024 r. – Pajęczno.
  2. III Turniej 14.04.2024 r. – Dargfil Tomaszów Maz. ul. Ostrowskiego 14 (SP 10).

Grupy E-H – godzina 10:00, Grupy A-D – godzina 13:00

  1. Finał koniec maja lub początek czerwca po ustaleniu z gospodarzem oraz finalistami.

TERMINARZ KINDERA :
27 kwietnia sobota (2i3 dziewcząt eliminacje)
28 kwietnia niedziela (4 dziewcząt eliminacje)
5 maja niedziela (4 dziewcząt półfinał)
7 maja wtorek (2 dziewcząt półfinał)
8 maja środa (3 dziewcząt półfinał)
12 maja niedziela (single dziewcząt)
17 maja piątek (2,3,4 dziewcząt) – FINAŁ