Terminarz

SEZON 2019/2020

– Wojewódzkie Rozgrywki Młodziczek 2019/20

5/6.10.2019r. – rozpoczęcie sezonu kategoria „Młodziczki”
19.10.19r. – Młodziczki – Konstantynów Łódzki
9.11.19r. – Młodziczki – Zgierz
23.11.19r. – Młodziczki – Zgierz
7.12.19r. – Młodziczki – Łódź
21.12.19r. – Młodziczki – Skierniewice
25.01.20r. – Młodziczki – Łódź
8.02.20r. – Młodziczki- Konstantynów Ł

– Liga Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego 2020

8.09.2019r.- Towarzyski Turniej Młodziczek w Turku
21.09.2019r. – „Siatka Koło Festival” – turniej mini siatkówki w Kole.
10.11.19r. – turniej o Puchar Burmistrza Koła (mini siatkówka kat. „2”)
15.12.19r. – turniej rozstawieniowy Wojewódzka Liga Mini Siatkówki – Tomaszów Mazowiecki
27.12.19r. – Ogólnopolski Turniej Mini siatkówki kat.”2″ – Łask
02.02.20r. – I turniej mini siatkówki kat.”2″ – Tomaszów Maz.
15.02.20r. – II turniej mini siatkówki kat.”2″ – Tomaszów Maz.
08.03.20r. – półfinał Wojewódzkiej Ligi Mini Siatkówki – Łask
22.03.20r. – Ogólnopolski Turniej Zgierz Cup

SEZON 2018/2019

– Wojewódzkie Rozgrywki Młodziczek 2018/19

14 października 2018
4 listopada 2018
18 listopada 2018
2 grudnia 2018
16 grudnia 2018
27 stycznia 2018
10 lutego 2019

– Liga Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego 2019

Kategoria „Dwójki” – -grupa Północ
I turniej – 26 stycznia 2019r. – Konstantynów Łódzki, ul. Sadowa 5/7 godz.10
II turniej – 17 marca 2019r. – Konstantynów Łódzki, ul. Sadowa 5/7 godz.10
Półfinał – 31 marca 2019r. – Konstantynów Łódzki, ul. Sadowa 5/7 godz.13
Finał – 13 kwietnia 2019r. – Hala MOSiR ul. Skorupki 21 godz.10

Kategoria „Czwórki” – grupa Północ
I turniej – 2 lutego 2019r. – Tomaszów Mazowiecki godz. 10
II turniej  – 16 marca 2019r. – Aleksandrów Łódzki, Al.Wyzwolenia 3 godz.10
Półfinał – 30 marca 2019r. – Konstantynów Łódzki, ul. Sadowa 5/7 godz.10
Finał – 13 kwietnia 2019r. – Hala MOSiR ul. Skorupki 21 godz.10

– MiniLIDER Cup- Ogólnopolski Turniej mini siatkówki kat.”4″

10 marca 2019r. – organizator Lider Rokietnica

– III Ogólnopolski Turniej Mini siatkówki Zgierz Cup 2019

24 marca 2019r. – hala MOSiR w Zgierzu godz.9

– Turniej Kinder+Sport 2019

Eliminacje: kat. „2” i „3” – 27.04.19r. –  Aleksandrów Łódzki
Eliminacje: kat. „4” – 28.04.19r.  – Ozorków
Półfinały: kat. „2” i „3” – 18.05.19r.  Łask, ul. Warszawska 13 godz.9.00
Półfinały: kat. „4” – 31.05.2019r. – LIDER Konstantynów Ł., ul. Sadowa 5/7. Godzina 16:30.
Finał: kat. „2” i „3”– 01.06.2019r. Łaskovia Łask, ul. Inki – Danuty Sędzikówny (Gimnazjum 2) godz. 10:00.
Finał: kat. „4” – 02.06.2019r. – UMKS Tuszyn, ul. Tysiąclecia 8 godz. 10:00.